Regulamin sprzedaży

REGULAMIN SPRZEDAŻY:

1. Firma DDB Zbigniew Borowski nie jest sklepem internetowym wyrobów gotowych. Jest autorską pracownią produkcyjną, wykonującą na indywidualne zamówienie artystyczne pędzle do golenia oraz inne akcesoria. Zamawianie usługi i dystrybucja odbywa się drogą internetową. Na stronie internetowej przedstawione są przykładowe wzory wyrobów i złożenie zamówienia na konkretny przedmiot jest jednocześnie propozycją zawarcia Umowy na wykonanie usługi. Zawarcie Umowy na wykonanie zamówionej Usługi następuje poprzez potwierdzenie przyjęcia Zamówienia wysłane do Zamawiającego.Poprzez kontakt telefoniczny i/lub/ mailowy można ustalić inne warianty wykonania wyrobów. Dlatego termin przygotowania przesyłki do nadania wynosi zazwyczaj od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty. Czas wysyłki może ulec zmianie(lub tez  zamówienie moze nie zostac przyjęte do realizacji) w przypadku braku odpowiednich elementów skladowych na stanie. O wszelkich terminach i ew.późniejszej wysyłce klient jest informowany na bieżąco w e-mailu bądź telefonicznie. 

Z tych-powyżej opisanych powodów-przelew ustalonych kosztów realizacji usługi powinien nastapic dopiero po otrzymaniu przez Zamawiającego  "potwierdzenia przyjecia Zamówienia".                                                                                                     

2. Wszystkie produkty są nowe. Bawełniany woreczek z logo Borowski jest dodawany do produktu, gdy jest to przy nim opisane.

3. Przesyłki nadajemy po dokonaniu odpowiedniej wpłaty na konto wraz z kosztami przesyłki. Pełne dane Firmy w zakładce : KONTAKT

4. Koszty przesyłki:

Na terenie Polski - wysyłka pędzla  20 zł. (bez względu na ilość sztuk), pędzla z akcesoriami 20 zł. (bez względu na ilość sztuk), samych akcesoriów 20 zł. (bez względu na ilość sztuk). Na terenie UE oraz inne kraje,  odpowiednio jak wyżej, 40 zł.

5. Pędzle wysyłamy Pocztą Polską, listem poleconym priorytetowym. Nie wysyłamy pędzli za pobraniem!
Na życzenie Zamawiającego, zamówienie może być wysłane przez DHL - warunkiem jest wpłata kwoty Zamówienia na konto firmowe w PKO BP (zakładka "Kontakt"), oraz zaznaczenie opcji DHL w rubryce "Uwagi" przy składaniu zamówienia.

6. Ważne! Zwroty!

Z uwagi na uwarunkowania  zawarte w pkt.1 jak i fakt, że pędzle do golenia są przedmiotem higieny osobistej, zwroty przyjmujemy tylko w przypadku przesłania pędzla w oryginalnym opakowaniu, BEZ ŚLADÓW JAKIEGOKOLWIEK UŻYCIA.
UŻYCIEM PĘDZLA DO GOLENIA JEST TAKŻE ZAMOCZENIE GO W WODZIE !


7. Na życzenie wysyłamy Fakturę VAT

8. W razie wątpliwości, pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Agnieszka Borowska  tel. kom. + 48  602 640 071      agapedzle@gmail.com

Zbigniew Borowski    tel. kom. + 48  604 144  931       biuro@ddborowski.pl

9. Ważne!  Zwracamy uwagę, że poszczególne elementy, takie jak uchwyt pędzla, uchwyt maszynki do golenia, miseczka, tygielek, wieszaki i pudełko wykonane z tego samego gatunku drewna (palisander, kotibe, jesion, oliwka), mogą się różnić kolorem, kształtem usłojenia, czy też kierunkiem ułożenia słojów. Są to naturalne różnice, specyficzne głównie dla szlachetnych gatunków drewna, wynikające w dużym stopniu z miejsca pobrania drewna (bliżej kory czy też bliżej rdzenia), a także z różnic kolorystycznych poszczególnych nawet drzew. Z tego powodu oraz z faktu, że pędzle wykonywane są indywidualnie i głównie ręcznie – każdy z nich może nieznacznie różnić się od innych, w sposób nie mający znaczenia dla funkcji i jakości wykonania.

10. Ważne! ZASADY KONSERWACJI PĘDZLA, WIESZAKA LUB TYGIELKA i innych części drewnianych


Nasze wyroby zabezpieczone są przed wilgocią poprzez nasycenie najwyższej jakości naturalnymi olejami do drewna egzotycznego (jedynie spód pędzla, wieszaka oraz całe tygielki pokryte są lakierem poliuretanowym). Daje to piękny, niezwykle elegancki wygląd, nie porównywalny z żadnymi lakierami pokryciowymi-ale wymaga w zamian pewnej staranności w konserwacji.

W celu utrzymania wieloletniego eleganckiego wyglądu wyrobów z drewna egzotycznego, powinno się je - po każdym użyciu - lekko wytrzeć do sucha. Mimo intensywnego nasycenia wyrobów specjalnymi olejami do drewna egzotycznego - z upływem czasu mają one tendencję do matowienia. Wystarczy wtedy - po osuszeniu wyrobu - delikatnie natrzeć powierzchnię np. olejem z oliwek a następnie wytrzeć do sucha, odzyskując piękny, gładki wygląd.

11. Gwarancja

Na pędzle udzielamy gwarancji na okres 3 lat, w zakresie wszelkich uszkodzeń i awarii wynikających z wad wewnętrznych drewna, połączeń klejonych itp. Uszkodzony pędzel - po przesłaniu na adres Pracowni - będzie gratisowo naprawiony. Wyłączone z ochrony gwarancyjnej jest naturalne zużycie włosia i matowienie olejowanego  uchwytu(konserwacja patrz pkt.10)