Regulamin sprzedaży

REGULAMIN SPRZEDAŻY:

1. Firma DDB Zbigniew Borowski nie jest sklepem internetowym wyrobów gotowych. Jest autorską pracownią produkcyjną, wykonującą na indywidualne zamówienie artystyczne pędzle do golenia oraz inne akcesoria. Zamawianie usługi i dystrybucja odbywa się drogą internetową. Na stronie internetowej przedstawione są przykładowe  wzory wyrobów i złożenie zamówienia na konkretny przedmiot jest jednocześnie zawarciem Umowy na wykonanie usługi. Poprzez kontakt telefoniczny i/lub/ mailowy można ustalić inne warianty wykonania wyrobów. Dlatego termin przygotowania przesyłki do nadania wynosi zazwyczaj od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty. Czas wysyłki może ulec zmianie w przypadku braku odpowiednich elementów skladowych na stanie. O wszelkich terminach i ew.późniejszej wysyłce klient jest informowany na bieżąco w e-mailu bądź telefonicznie.

2. Wszystkie produkty są nowe. Cena za pędzel obejmuje pędzel zapakowany w bawełniany woreczek z logo Borowski.

3. Przesyłki nadajemy po dokonaniu odpowiedniej wpłaty na konto wraz z kosztami przesyłki. Pełne dane Firmy w zakładce : KONTAKT

4. Koszty przesyłki:

Na terenie Polski - wysyłka pędzla  10 zł. (bez względu na ilość sztuk), pędzla z akcesoriami 10 zł. (bez względu na ilość sztuk), samych akcesoriów 10 zł. (bez względu na ilość sztuk). Na terenie UE oraz inne kraje,  odpowiednio jak wyżej, 40 zł.

5. Pędzle wysyłamy Pocztą Polską, listem poleconym priorytetowym. Nie wysyłamy pędzli za pobraniem!
Wysłanie zamówienia za pośrednictwem DHL, tylko po indywidualnym kontakcie telefonicznym i dopłaceniu określonej kwoty.

6. Ważne! Zwroty!

Z uwagi na uwarunkowania  zawarte w pkt.1 jak i fakt, że pędzle do golenia są przedmiotem higieny osobistej, zwroty przyjmujemy tylko w przypadku przesłania pędzla w oryginalnym opakowaniu, BEZ ŚLADÓW JAKIEGOKOLWIEK UŻYCIA.
UŻYCIEM PĘDZLA DO GOLENIA JEST TAKŻE ZAMOCZENIE GO W WODZIE !


7. Na życzenie wysyłamy Fakturę VAT

8. W razie wątpliwości, pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Agnieszka Borowska  tel. kom. + 48  602 640 071      agapedzle@gmail.com

Zbigniew Borowski    tel. kom. + 48  604 144  931       biuro@ddborowski.pl

9. Ważne!  Zwracamy uwagę, że poszczególne elementy, takie jak uchwyt pędzla, uchwyt maszynki do golenia, miseczka, tygielek, wieszaki i pudełko wykonane z tego samego gatunku drewna (palisander, kotibe, jesion, oliwka), mogą się różnić kolorem, kształtem usłojenia, czy też kierunkiem ułożenia słojów. Są to naturalne różnice, specyficzne głównie dla szlachetnych gatunków drewna, wynikające w dużym stopniu z miejsca pobrania drewna (bliżej kory czy też bliżej rdzenia), a także z różnic kolorystycznych poszczególnych nawet drzew. Z tego powodu oraz z faktu, że pędzle wykonywane są indywidualnie i głównie ręcznie – każdy z nich może nieznacznie różnić się od innych, w sposób nie mający znaczenia dla funkcji i jakości wykonania.

10. Ważne! ZASADY KONSERWACJI PĘDZLA, WIESZAKA LUB TYGIELKA i innych części drewnianych


Nasze wyroby zabezpieczone są przed wilgocią poprzez nasycenie najwyższej jakości naturalnymi olejami do drewna egzotycznego (jedynie spód pędzla i miseczki pokryte są lakierem poliuretanowym). Daje to piękny, niezwykle elegancki wygląd, nie porównywalny z żadnymi lakierami pokryciowymi-ale wymaga w zamian pewnej staranności w konserwacji.

W celu utrzymania wieloletniego eleganckiego wyglądu wyrobów z drewna egzotycznego, powinno się je - po każdym użyciu - lekko wytrzeć do sucha. Mimo intensywnego nasycenia wyrobów specjalnymi olejami do drewna egzotycznego - z upływem czasu mają one tendencję do matowienia. Wystarczy wtedy - po osuszeniu wyrobu - delikatnie natrzeć powierzchnię np. olejem z oliwek a następnie wytrzeć do sucha, odzyskując piękny, gładki wygląd.